مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا روشهای مهاجرتی بخش اعظمی موجود است . در تحت بخشی ای از رایج ترین روش های سفر به کانادا را برای شما تهیه و تنظیم کرده ایم .
سفر به مرزوبوم کانادا ۲۰۱۹ :
سرویس ها مهاجرتی کمپانی ما جهت کسب اقامت کانادا به صورت پایین هست :

مهاجرت به کانادا از روش دریافت توصیه کار :

مهندسی عمران , معماری , مکانیک , برق و رایانه و همینطور تکنسین های فنی , شغل ها مهارتی مثل جوشکاری , تعمیرات , لوله کشی , کاشی کاری , آشپزی , کشاورزی و . می توانند از روش این روش و با علم ابتدایی لهجه , برای خویش و خانوادشان اقامت دائم کانادا را اخذ کنند .
هجرت به کانادا از طریق فن و تخصص فدرال
Federal Skilled Worker - هجرت به کانادا ویژه اشخاص علم آموزی کرده باتجربه کار بیش تر از 1 سال و علم گویش .
سفر به کانادا از طریق رشته و تخصص کبک
Quebec Skilled Worker - سفر به استان کبک در کانادا ویژه اشخاص علم آموزی کرده باسابقه کار بیشتراز شش ماه و برای بعضا از حرفه ها سوای نیاز به علم لهجه انگلیسی و فرانسه .
مسافرت به کانادا از طریق تخصصی نووااسکوشیا
Nova Scotia Skilled Worker - هجرت ویژه اشخاص علم آموزی کرده باتجربه کار بیشتراز 1 سال فارغ از نیاز به داشتن سفارش کار از کارفرمایی در کانادا .
مسافرت به کانادا از طریق سپرده گذاری کبک
Quebec Investor - مسافرت به کانادا ویژه مدیران و کارفرمایان با سرمایه بیشتراز ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا

مهاجرت به کانادا


سفر به کانادا از طریق خوداشتغالی فدرال

Federal Self - Employed - ویژه مترجمان , گرافیست ها , هنرمندان , نویسندگان و اکثری از شغل ها دیگر فارغ از نیاز به علم گویش


مهاجرت به کانادا از طریق ایجاد اشتغال کبک

Quebec Entrepreneur - روش مهاجرتی ویژه کارفرمایان و صاحبان بیزینس با میزان دارایی بیشتراز ۳۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا
مسافرت از طریق خوداشتغالی کبک - ( اینک این روش کامل شدن گنجایش هست )
Quebec Self - Employed - ویژه اشخاص علم آموزی کرده و یا این که بیزینس های کوچک که تنها به وسیله فرد درخواست کننده سازمان میشود


مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

Family Sponsorship - ویژه اشخاصی که خویشاوند نزدیک در کانادا دارا هستند و یا این که همسرشان دارنده اقامت کانادا میباشد
در حالتی که مایل به برسی حالت شخصی خود جهت هجرت به میهن کانادا می باشید , میتوانید با مالامال نمودن فرم تحلیل مجانی مسافرت به کانادا و یا این که تماس با یکی از دفترها بانیان روشن بختی از دارای شرایط بودن خویش در تمامی روش های مهاجرتی باخبر شوید .

مقدمه مهاجرت به کانادا

کانادا با مساحت 9984670 کیلومتر مربع , دو مین مرزوبوم پهناور عالم است . در این مرزوبوم وسیع فقط نزدیک به چهل میلیون نفر معاش می نمایند , در سود تراکم جمعیت در کانادا کم و مسافت شهرها از یکدیگر تقریبا فراوان است . کانادا , شمالی ترین سرزمین مجموعه کشورها آمریکاست و صرفا یک همسایه ( ایالت متحده ایالات متحده ) داراست . سوزوسرما در شمال این مرز و بوم , در بخش جنوبی و همسایه مرزهای ایالات متحده , ساکن شوند . وسعت دوچندان , بارندگی کافی و افتتاح مطلوب , منجر شده از لحاظ ایجاد و صادرات تولیدها کشاورزی و منابع ارگانیک , کانادا در موضع بالایی قرار گیرد .
نائب رئیس و ذخایر ارگانیک فراوانی در این مرزو بوم موجود هست و از این حیث هم کانادا رده ویژه ای در عالم داراست .

مهاجرت به کانادا ۲۰۱۹

سال 2019 میلادی به احتمال کار کشته سال جالبی برای متقاضی ها هجرت به کانادا باشد . دولت کانادا قصد دارااست درین امسال بیش تر از 330000 مهاجر در مجموعه های متفاوت بپذیرد . گرچه ممکن است دولت کانادا تا حدودی رغبت خویش را به به دست آوردن مهاجر از کشور ایران از دست داده اما ارتقاء گنجایش قبول در سال نو می تواند عملا تعداد قبول مهاجر از کشور ایران را نیز دوچندان نماید . در قبلی خیر چندان بدور اکثر زمان ها اشخاصی که به کانادا سفر می کردند از طریق سرویس کار سیار حرفه ای یا این که همان متخصص ها Federal Skilled Worker Class مبادرت می کردند ; البته حقیقت آن است که روش های سفر به کانادا زیاد متنوع است . از سمت دیگر با اعتنا به محدودیت های زیادی که برای این گونه از مهاجران در حیث گرفته شده است , اکثری از متقاضی ها به روش های دیگر مهاجرتی روی آورده اند . نگارنده تحت عنوان یک مشاور قانونی سفر ( در اصطلاح مردمان کشور ایران , نماینده قانونی سفر ) همواره این روش ها را به مشتریان خویش گوشزد می نماید تا رویه ورود خویش را به کانادا بیابند . شما هم بسته به حالت فردی خویش ممکن است بتوانید یک کدام از این روش ها را گزینش و برای هجرت مبادرت نمایید . ممکن است یک شخص نتواند از طریق متخصصان هجرت نماید ولی روش های دیگر مشتمل بر حالا او شود . در تحت روش های متفاوت را به اختصار توضیح می دهم ( مبتنی بر مقررات و موقعیت سال 2019 میلادی ) .

مهاجرت به کانادا به واسطه پیوستن به اعضای خانواده Family Reunification

در حالتی که شخصی اقامت دایم یا این که ملیت ( شهروندی ) مرزوبوم کانادا را داشته باشد قادر است برای سفر همسر , فرزندان , والدین و چه بسا بقیه اعضای خانواده مبادرت نماید . وضعیت ظریف هجرت این مجموعه گوناگون است . مثلا میتوانید متن های ذیل را مطالعه فرمائید .

مهاجرت همسران به کانادا

هجرت پدر و مادر به کانادا ( مطالعه ورژن انگلیسی و جدیدتر در رابطه سفر پدر و مادر به کانادا )
حامی مالی اخوی و آبجی به کانادا
گرچه در حالت یگانه قابلیت و امکان اسپانسرشیپی ( حمایت مالی ) بقیه اعضای خانواده به کانادا موجود است البته معمولا فقط افرادی را که می توان از این طرز به کانادا سفر اعطا کرد همسر , فرزندان , والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ هاست . گاهی اوقات می توان بقیه اعضای خانواده را نیز حامی مالی شد . به عنوان مثال طبق تبصره f بند 1 ماده 117 آئیین طومار های مهاجرتی کانادا IRPR , در شرایطی که پدر و مادر شخصی فوت نمایند و از آن ها فرزند پایین سالی باقی بماند اخوی یا این که آبجی کانادایی ( یا این که مقیم کانادا ) او می تواند حامی مالی وی به کانادا بشود . همینطور کانادا قابلیت به فرزندی پذیرش کردن کودک ها ذیل سال را هم پیش گویی نموده است ( تبصره g به عبارتی ماده رسمی ) . برای داده ها بیشتر در زمینه ی هر مورد از مورد ها فوق می توانید با یک مشاور قانونی مسافرت تماس حاصل نمایید .

گاهی اوقات حامی مالی یا این که اعضای خانواده وی موقعیت هجرت به کانادا را ندارند . درین موردها گاه می توان به واسطه مسایل آدم صمیمانه ( آدم از صمیم قلب ) Humanitarian and Compassionate Considerations که در اصطلاح Hamp;C گفته می شود , وضعیت سفر را مهیا کرد . در این وضعیت سروان هجرت کانادا بیش تر از هر چیز صلاح خردسالان را در لحاظ می گیرد . مسأله Hamp;C در ماده 25 ضابطه سفر کانادا IRPA ارائه شده و توسط تصمیم سال 2015 میلادی دادگاه خوب کانادا مشهور به تصمیم Kanthasamy ( کانتاسامی ) تصریح شده است . تصمیم کانتاسامی کار Hamp;C را سهل کرده اما چه بسا بعد از آن نیز بخت موفقیت درین روش خیلی مضاعف نیست .

گه گاه استان های کانادا روش های خاصی را برای هجرت همسایه خویشان ساکنان استان خویش در حیث می گیرند . زیرا مقررات استانی تروتمیز در هم اکنون تغییر و تحول است حتمی است در این جهت به تارنما سازمان سفر استان یا این که یک مشاور قانونی

مهاجرت به کانادا 2019 و روش اخذ اقامت دائم کانادا

کانادا ,روش ,ها ,سفر ,های ,هجرت ,به کانادا ,از طریق ,مهاجرت به ,این که ,یا این ,بقیه اعضای خانواده ,همسر فرزندان والدین

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ dpowerf younesinews ندای ماهین فعالیت های مختلف ورزشی شب کویر آموزش کسب درآمد با اینترنت neginekavired مطالب اینترنتی کریم اهل بیت